Betonový obklad LEON 1802 s impregnace | cena za balení

Kód: 666
Neohodnoceno
Značka: Ukamen
750 Kč / balení 619,83 Kč bez DPH 750 Kč / 1 m2
Skladem
Můžeme doručit do:
28.1.2021

Cihlový obklad Leon 1802 je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Obklad je vyroben na bázi betonu, a proto zvládá veškeré podmínky. Je nutné dodatečné spárování pro unikátní vzhled cihlové zdi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní cihlové obklady jsou značně tenčí než přírodní kamen a proto jsou široce využívány pro vnitřní úpravy místnosti. Použití fasádních dekorativních cihel otevírá široké možnosti pro výzdobu budov a zajištění dodatečné ochrany před vnějšími vlivy.

Obklady z umělého kamene s dekorem cihly jsou cenově dostupné a nenáročné na montáž. Cihlové obklady jsou realistickou imitací tradiční známe cihly. Jsou kvalitní, praktické a vypadají velmi dobře. Cihlové obklady se vyrábějí v různých rozměrech, struktuře a barvách. Použité materiály jsou ekologické, recyklovatelné, bez jakýchkoliv chemických přísad nebo barviv. Po nalepení cihlového obkladu je nutné vyplnit spáry flexibilní spárovací hmotou s pískem. Kvůli zachovalému vzhledu je důležité natřít obklady impregnací k dokonalému zachování struktury. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonové obklady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 18 kg
Materiál: Beton
Plocha v balení [m²]: 1 m2
Rozměr obkladu [cm]: 33,4 x 7,6 cm; 16,2 x 7,6 cm
Tloušťka [cm]: cca 2 cm
Odchylky: přípustný rozdíl +/-2 mm
Spárování: ANO
Použití obkladu: venkovní i vnitřní
Mrazuvzdornost: ANO
Hmotnost na 1m²: 18 kg