Cihlový obklad DALLAS BÍLÝ 28 x 6 cm | cena za balení

Kód: 212
Neohodnoceno
Značka: Ukamen
500 Kč / balení 413,22 Kč bez DPH 500 Kč / 1 m2
10 dnů
Můžeme doručit do:
20.8.2021

Cihlový obklad Dallas Bílý je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Obklad je vyroben na bázi betonu, a proto zvládá veškeré podmínky. Je nutné dodatečné spárování pro unikátní vzhled cihlové zdi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní cihlové obklady jsou značně tenčí než přírodní kamen a proto jsou široce využívány pro vnitřní úpravy místnosti. Použití fasádních dekorativních cihel otevírá široké možnosti pro výzdobu budov a zajištění dodatečné ochrany před vnějšími vlivy.

Obklady z umělého kamene s dekorem cihly jsou cenově dostupné a nenáročné na montáž. Cihlové obklady jsou realistickou imitací tradiční známe cihly. Jsou kvalitní, praktické a vypadají velmi dobře. Cihlové obklady se vyrábějí v různých rozměrech, struktuře a barvách. Použité materiály jsou ekologické, recyklovatelné, bez jakýchkoliv chemických přísad nebo barviv. Po nalepení cihlového obkladu je nutné vyplnit spáry flexibilní spárovací hmotou s pískem. Kvůli zachovalému vzhledu je důležité natřít obklady impregnací k dokonalému zachování struktury. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonové obklady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg
Materiál: Beton
Plocha v balení [m²]: 1
Rozměr obkladu [cm]: 26-27,5 x 6-6,5 cm
Tloušťka [cm]: 1,5cm
Odchylky: přípustný rozdíl +/-2 mm
Rohy: Ano
Spárování: ANO
Použití obkladu: venkovní i vnitřní
Mrazuvzdornost: ANO
Hmotnost na 1m²: 13 kg
Typ produktu: Obklad