Cihlový obklad DALLAS D-44 | cena za m2

Kód: 214
Značka: Ukamen.eu
500 Kč / m2 413,22 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
9.3.2020

Cihlový obklad Dallas D-44 je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Obklad je vyroben na bázi betonu, a proto zvládá veškeré podmínky. Je nutné dodatečné spárování pro unikátní vzhled cihlové zdi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní cihlové obklady jsou značně tenčí než přírodní kamen a proto jsou široce využívány pro vnitřní úpravy místnosti. Použití fasádních dekorativních cihel otevírá široké možnosti pro výzdobu budov a zajištění dodatečné ochrany před vnějšími vlivy.

Obklady z umělého kamene s dekorem cihly jsou cenově dostupné a nenáročné na montáž. Cihlové obklady jsou realistickou imitací tradiční známe cihly. Jsou kvalitní, praktické a vypadají velmi dobře. Cihlové obklady se vyrábějí v různých rozměrech, struktuře a barvách. Použité materiály jsou ekologické, recyklovatelné, bez jakýchkoliv chemických přísad nebo barviv. Po nalepení cihlového obkladu je nutné vyplnit spáry flexibilní spárovací hmotou s pískem. Kvůli zachovalému vzhledu je důležité natřít obklady impregnací k dokonalému zachování struktury. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonový obklady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
Plocha v balení [m²]: 1
Rozměr obkladu [cm]: 28-29,5 x 6-6,5 cm
Tloušťka [cm]: cca do 1-1,5cm
Odchylky: přípustný rozdíl +/-2 mm
Rohy: Ano
Spárování: NE
Použití obkladu: venkovní i vnitřní
Mrazuvzdornost: ANO
Hmotnost na 1m²: 21 kg